Széchenyi Terv Plusz

Vasi Vizeken-Garbolino-Tacklebait Magyarszecsődi-tó Kupa

Megosztom
A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége "Vasi Vizek Legjobb Sporthorgásza" elnevezésű megyei versenysorozatának negyedik fordulója mai napon a Magyarszecsődi tavon került megrendezésre 🏆 A versenyen ma a hobbi kategória résztvevői vehettek részt, az előzetesen nevezett 39 indulból 34 fő jelent meg a mai regisztráción. Halfogásban ismét jelentős eltéréseket mutattak a szektorok, de volt akiknek sikerült feeder technikával szép halakat is horogra csalni. A három szektorból a legtöbb fogás az "A" szektorban volt, így ott az apró halas technika nem vezetett eredményre, míg a fiataloknál az volt a nyerő. A versenyről hamarosan részletesen beszámolunk, de addig is megosztjuk a mai nap dobogósait 🔝az alábbiakban: Hobbi kategória: 1. hely: Pajtli Tibor Spartacus HE. 13020 gr. 1 hsz. 2. hely: Töreki Zoltán Répcelaki Városi Bányász HE. 6360 gr.1 hsz. 3.hely: Szabó Gábor Spartacus HE. 1960 gr. 1 hsz. Hobbi ifjúsági kategória: 1. hely Bálint Zsolt Körmendi Munkás HE. 1460 gr. 1 hsz. 2. hely: Bálint Dávid Körmendi Munkás HE. 1020 gr 2 hsz. 3. hely Hajós Áron Körmendi Munkás HE. 720 gr. 3 hsz.