Széchenyi Terv Plusz

Vasi Rendőr Szabadidő és Sport Egyesület - TÖRPEHARCSA FOGÓ KUPA 2024.

Megosztom
Törpeharcsafogó kupát rendeztek a lukácsházi Abért II-es tavon 🎣 2024. június 29-én a nagyobbik tavon került lebonyolításra a már hagyományosnak számító Törpeharcsafogó kupa, Gerencsér Imre főszervezésében. 👍 A barátságos megmérettetésre 2️⃣2️⃣, két-fős csapat adta le nevezését a regisztrációs határidőig. A verseny ahogy a korábbi években, úgy most is kiváló hangulatban zajlott, remek időben és mondhatni családias légkörben. 👨‍👩‍👧‍👦 Ez utóbbit alátámasztva a szervezők zsíros kenyérrel is megvendégelték a meg a résztvevőket.😄 Az esemény megszervezésének fő indítéka természetesen a tó meglévő törpeharcsa állományának a gyérítése volt. ⚔️ Amely abszolút sikeresnek mondható, hiszen majdnem 35 kiló törpeharcsával lett "rövidebb" a víz. 💪 🏆Habár nem a versengés volt a fő cél, azért valahol mégiscsak verseny a verseny, így mind a csapatok között, mind egyéniben is, valamint női és ifjúsági kategóriában is hirdettek eredményt: ▪️ Csapatverseny: 1. VRSSE-Team. - Gerencsér - Simon 4800 gr. 2. Körmend-Team. - Sipos – Nagy Hevesi - 4680 gr. 3. Farkas-Team - Farkas I.-Farkas M. - 3520 gr. ▪️ Egyéni verseny: 🧔‍♂️ Felnőtt: 1. Nagy Hevesi Balázs (Körmend ) - 2920 gr. 2. Gerencsér Imre (VRSSE) - 2840 gr. 3. Simon Károly ( VRSSE) - 1960 gr. 👉 Egy nagyon szép gesztusnak is szemtanúi lehettek a résztvevők, mivel Gerencsér Imre egyben szervező volt, így végül saját magát nem díjazta, emiatt a kihirdetett végső sorrend az alábbi volt a felnőttek között egyéniben: 1. Nagy Hevesi Balázs (Körmend ) - 2920 gr. 2. Simon Károly ( VRSSE) - 1960 gr. 3. Bálint Gábor (Körmend ) -1860 gr. 👩‍🦰 Női : 1.Koronczai Cintia -1880 gr. 2.Sántáné Tóth Andrea - 940gr 3.Simon Andrea - 720 gr. 🧑‍🦱Ifjúsági: 1. Farkas Máté -2040 gr. 2. Máté Zalán -1280 gr. 3.Bálint Dávid - 880 gr. A helyezettek díjazásként okleveleket, etetőanyagot, csalikat, úszókat, és vásárlási kuponokat vehettek át. 🎁 A győztes csapat pedig 1 évig birtokolhatja az erre a célra létrehozott vándorserleget. 🏵 A díjakat Horváth Zoltán VRSSE. elnöke adta át. 🤝 A rendezvényt a Sporthorgász Egyesületek Vas Vármegyei Szövetsége, a Vasi Rendőr Szabadidő SE, a Gold Fisch horgászbolt Sárvár támogatta, a Spartacus HE. segítette. 🤗 További köszönet jár a Gerencsér Teamnek és a segítőiknek az immár sokadik kiváló törpefogó kupa szervezéséért! 👏